⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.

    ⌚18.03.19 в 23:22   🌐Природа
На нашей планете существует огромное количество всевозможных растений, увидев которые можно только удивляться тому, как природа смогла придумать нечто подобное.

    ⌚18.03.19 в 17:22   🌐Здоровье
Не вдаваясь в причины вашего пристрастия к жирной пище, можно сказать совершенно уверенно одно — вы сможете преодолеть свое желание, если сбалансируете рацион и образ жизни в отношении жирной еды.


загрузка...
Аферисты в сетях все выпуски:
Загрузка...

Аферисты в сетях 4 сезон 14 выпуск 12.03.2019 Новый канал смотреть онлайн видео


Аферисты в сетях 4 сезон 14 серия последний выпуск 12 марта. Дивіться сьогодні перевірку на вірність київської тусовщиці й затятого ловеласа. До команди проекту звернулася Ярослава, яка підозрює свого коханого Андрія в зраді. Але Крістіна Лебідь на цей раз відмовилася від звичного формату перевірок і запропонувала дівчині хитрий план. Ведуча вмовила дівчину спостерігати за результатами випробування разом з Андрієм, щоб подивитися на його реакцію. Хід справи вас здивує! Крістіна зустріла закоханих на шикарному лімузині й запропонувала виграти десят тисяч гривень, буцімто це телепередача і їм потрібні герої. Звісно, це змова ведучої і Ярослави. Проте Андрій навіть не здогадувався, що буде відбуватися далі. Він легко клюнув на пропозицію Крістіни Лебідь, і «гра почалася».

Всего комментариев: 0
avatar