⌚16.02.19 в 15:52   🌐В мире
Шоумен имеет шансы стать кандидатом от всех регионов.

    ⌚15.02.19 в 10:56   🌐Общество
Очки дополненной реальности с функцией распознавания лиц появятся в арсенале московских полицейских. Они позволят оперативно вычислять тех, кто находится в розыске.

    ⌚14.02.19 в 12:16   🌐Здоровье
Научный руководитель Федерального исследовательского центра питания, биотехнологии и безопасности пищи, главный внештатный диетолог Минздрава РФ Виктор Тутельян в эксклюзивном интервью в рамках форума «Сочи 2019» рассказал о том...


загрузка...
Багач – Бідняк все выпуски:
Загрузка...

Багач – Бідняк 2 сезон 1 випуск Дмитро Стрижов 06.12.2018 ICTV смотреть онлайн видео


Богач-Бедняк 2 сезон 1 серия Дмитро Стрижов последний выпуск 6 декабря. Власник однієї з найбільших в Україні охоронних корпорацій «Шериф». На проекті він вперше забруднить свої руки важкою фізичною працею. І все заради того, щоб довести – добро завжди винагороджується. Чи вистачить мільйонеру сміливості пройти перевірку суворими пащами бійцівських псів, як йому підкоряться молоток і цвяхи, та чому, заробивши 500 гривень, Дмитро залишиться ночувати на вулиці? На Софійській площі в столиці почали встановлювати ялинку. Цього року ялинка буде наполовину штучною, та оздоблена екраном, який випромінюватиме північне сяйво. А перед самим Новим Роком вона змінить свій зовнішній вигляд.

Всего комментариев: 0
avatar