⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
Богиня шопінгу все выпуски:
Загрузка...

Смотреть Богиня шопінгу 14 випуск 07.03.2019 ТЕТ сегодняшний выпуск онлайн


Богиня шопінгу 14 серия последний выпуск 7 марта. Із зоопарку у французькому місті Овернь загадково зникла червона панда. Пропажу зафіксували вранці, коли працівники прийшли годувати тварин. Спочатку в звіринці припустили, що ведмідь утік. Провели пошукову операцію, до якої залучили також волонтерів, але безуспішно. У жандармерії вважають, що тварину викрали. Червона панда – дуже рідкісний вид. У дикій природі лишилося дві з половиною тисячі таких тварин. Facebook змінить систему захисту особистої інформації та переписок користувачів. Тепер інформація про користувачів та їхні переписки буде ретельно зашифрована навіть від співробітників Facebook. А от в країнах, де не дотримуються верховенства права, компанія відмовиться від створення спеціальних центрів для зберігання даних.

Всего комментариев: 0
avatar