⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
Богиня шопінгу все выпуски:
Загрузка...

Смотреть Богиня шопінгу 15 випуск 08.03.2019 ТЕТ сегодняшний выпуск онлайн


Богиня шопінгу 15 серия последний выпуск 8 марта. Дівчата повинні підготувати супер-лук на вечерю з мільйонером. Першими по крамницях підуть яскрава та епатажна блогер Кенді та українська співачка Ольга. Міжнародний жіночий День іспанки зустрічали мітингом. Вийшли на вулиці Мадрида з посудом. Одягнені у фіолетове, зі сковорідками в руках, закликали до гендерної рівності. Виступають, зокрема, проти ультраправої партії, яка має всі шанси пройти в парламент на виборах у квітні. Ця політична сила прагне скасувати закон про гендерне насильство. Україна потопає в пластикових пакетах, лише у київських супермаркетах їх використовують мільйон за один день. І це не може не позначатись на довкіллі кажуть екологи. Поліетиленові кульки розкладаються в землі століттями. А пластик з них потрапляє у воду, що ми п’ємо.

Всего комментариев: 0
avatar