⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
Богиня шопінгу все выпуски:
Загрузка...

Смотреть Богиня шопінгу 16 випуск 11.03.2019 ТЕТ сегодняшний выпуск онлайн


Богиня шопінгу 16 серия последний выпуск 11 марта. Сьогодні прийшла черга бігати по крамницях східної красуні з вищого світу – Лани Тиграни та світської левиці Шер Марини. Дівчата повинні підготувати супер-лук на вечерю з мільйонером. Велетенський млинець спекли у Дружківці на Масляну. Млинець сягнув у діаметрі аж трьох метрів! Свого вміння доклали одразу десять кухарів. Їм знадобилося 20 літрів молока, два з половиною кілограми вершкового масла, майже дві сотні яєць та ще й півтора кілограми цукру. У Коростишеві потужний вітер зірвав з супермаркету дах та кинув на перехожих. Шалений вітер не вщухає і вже накоїв чимало лиха. Троє людей загинули.

Всего комментариев: 0
avatar