⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
Богиня шопінгу все выпуски:
Загрузка...

Смотреть Богиня шопінгу 7 випуск 26.02.2019 ТЕТ сегодняшний выпуск онлайн


Богиня шопінгу 7 серия последний выпуск 26 февраля. Пошуки ідеальної сукні перетворяться на справжню війну, адже цього разу учасницям потрібно підібрати найвлучніший образ для червоної доріжки. Сьогодні шукати свій ідеальний лук будуть власниця бутиків Анастасія та модель Олена. Правила незмінні: кожна має 5 000 грн та 4 години часу на пошуки вбрання. Держава має змінити молодіжну політику, вважає Олег Ляшко. Вдесятеро збільшити допомогу з догляду за дитиною та відновити безкоштовне харчування у школах – вимагає від влади нардеп Олег Ляшко. Фермера з Львівщини обважили на мільйон гривень. Приїхали купити ріпак та пшеницю й непомітно для господаря встановили на його ваги спеціальний пристрій на радіокеруванні.

Всего комментариев: 0
avatar