⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
Богиня шопінгу все выпуски:
Загрузка...

Смотреть Богиня шопінгу 9 випуск 28.02.2019 ТЕТ сегодняшний выпуск онлайн


Богиня шопінгу 9 серия последний выпуск 28 февраля. Сьогодні у фешн-війська вступає фітнес-тренер Наталка Фету та модель XL Анна Римаренко. Ще більше сліз, ще більше радості – такого емоційного шопінгу не бачив ніхто! Масштабна індексація пенсій відбудеться вже у березні. Затримок не буде, нарахування будуть здійснені автоматично, ‑ про це йшлося на колегії Мінсоцполітики. Середня сума доплат – двісті п’ятдесят гривень. П’яні окуляри презентували у Львові. Надінеш такі, і здається, ніби сам під мухою! Патрульні запевняють ‑ так тверезі ліпше зрозуміють небезпеку п’яного кермування. У Черкасах студенти створили серію листівок із котиками. На кожній милий підпис ‑ на кшталт: “Дім – там, де кіт”, “Коли ти – сама чарівність”, “Я – твоє щастя”. Продаватимуть картки у книгарнях та зоокрамницях.

Всего комментариев: 0
avatar