⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
Дивовижні люди все выпуски:
Загрузка...

Смотреть Дивовижні люди 3 выпуск 09.03.2019 Украина сегодняшний выпуск онлайн


Дивовижні люди 3 серия последний выпуск 9 марта. Водолази, ковалі та силовики: про жінок, які опанували “нежіночі” професії . “Нежіночих” професій – не існує. Принаймні українське законодавство гарантує право кожного займатися тією роботою, яка до душі. Однак закон не вберігає від суспільного осуду. На Тернопільщині до ремонту дороги стали жінки, священик, сільський голова і дід з кобилою. Ні більше, ні менше потрібно, щоби поремонтувати сільську дорогу. Толоку зорганізували в Білозірці, на Тернопільщині. Сучасний фітнес із сокирами та лопатами. На Буковелі відбулись перегони чоловіків із жінками на шиї. У силі та прудкості змагалися на Буковелі чоловіки під пильним наглядом жінок. Які в цей час буквально сиділи в них на шиї. Увосьме на курорті провели карколомні перегони. А дистанція завдовжки в 250 метрів була для пар, як у житті, вся в перешкодах.

Всего комментариев: 0
avatar