⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
Дизель Шоу все выпуски:
Загрузка...

Смотреть Дизель Шоу. Концерт на 8 березня. Выпуск 08.03.2019 ICTV сегодняшний выпуск онлайн


Дизель Шоу. Концерт на 8 березня последний выпуск 8 марта. Гумористи присвятили його найпрекраснішому, що змогла придумати природа – жінкам. Вір порадує і жінок, і чоловіків, тому що багато хто впізнає тут себе. Чоловіки побачать свої страждання в спробах догодити коханій, жінки – почують добрі слова. Гумористи Дизель шоу відкрили концерт піснею про свято 8 березня. Як чоловіки готуються, щоб порадувати своїх улюблених? Чому українські жінки – найкращі? Все це ви почуєте з вуст акторів Дизель шоу. Навіть білорус Євген Сморигін зізнався, що одружився з українкою. Актори розіграли кілька тематичних сценок. Які муки вибору відчувають чоловіки у квітковому магазині? Як євреї готуються до 8 березня?

Всего комментариев: 0
avatar