⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
ДжеДАИ. Воины дорог все выпуски:
Загрузка...

Смотреть ДжеДАИ. Воины дорог 42 выпуск 01.03.2019 канал 2+2 сегодняшний выпуск онлайн


ДжеДАИ. Воины дорог 42 серия последний выпуск 1 марта. В Херсонській міськраді виникли сутички через перейменування вулиці на честь Гандзюк. Массова бійка на сесії Херсонської міської ради. Сьогодні на засіданні депутати вирішують, чи перейменовувати вулицю Лютеранську на честь загиблої активістки Катерини Гандзюк. Саме з приводу цього виникли суперечки. Монетизація субсидій: гроші отримають майже 4 млн людей. В Україні стартувала монетизація субсидій. Чи схвалять українці новації з монетизації субсидій – в уряді ще не знають. Єдине сподіваються, що це спонукає економити воду, газ та світло і сплачувати вчасно. В Ізраїлі рятувальники визволили водія легковика, який змило грязьовим потоком. Легковик разом із чоловіком змило стрімким потоком води. У регіоні через рясні дощі – повінь. Дороги перетворилися на річки. Рятувальники наблизилися до чоловіка за допомогою пожежної драбини. І на канаті витягли водія з грязьового потоку.

Всего комментариев: 0
avatar