⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
ДжеДАИ. Воины дорог все выпуски:
Загрузка...

Смотреть ДжеДАИ. Воины дорог 45 выпуск 06.03.2019 канал 2+2 сегодняшний выпуск онлайн


ДжеДАИ. Воины дорог 45 серия последний выпуск 6 марта. На Вінниччині затримали банду рекетирів на чолі з кримінальним авторитетом. Зловмисники, кажуть слідчі, вимагали у підприємця дві тисячі доларів. Чоловіку погрожували фізичною розправою і той звернувся до поліції. Спецоперацію проводив підрозділ “Корд”. Штурм влаштували на заправці, де бізнесмен мав передати першу частину суми. В середмісті Миколаєва стара тополя впала на мікроавтобус. Водій дивом врятувався. За словами кермувальника, за мить до падіння він почув сильний тріск і побачив, що прямо на нього летить дерево. Тож, різко загальмував і вискочив з кабіни. На щастя, більше нікого в салоні не було.

Всего комментариев: 0
avatar