⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
ДжеДАИ. Воины дорог все выпуски:
Загрузка...

Смотреть ДжеДАИ. Воины дорог 46 выпуск 07.03.2019 канал 2+2 сегодняшний выпуск онлайн


ДжеДАИ. Воины дорог 46 серия последний выпуск 7 марта. Спелеолог, який застряг в одеській шахті, отримав подвійний перелом ноги. У 200-річні підземні каменоломні Владислав Масленко спускався, щоби їх дослідити. Коли вчасно не повернувся додому, дружина забила на сполох, у шахті розгорнули пошукову операцію. Спелеолога пораненим знайшли під завалами. Він розповів: коли спустився під землю, стався обвал, на ногу йому впала велика кам’яна брила. У Німеччині покійний садівник підкинув усім своїм кривдникам саморобні бомби. Потенційною жертвою може стати кожен, хто мав з ним неприємності або конфлікти. Чоловіка знайшли мертвим у своєму будинку, однак навіть після його смерті стаються вибухи.

Всего комментариев: 0
avatar