⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
ДжеДАИ. Воины дорог все выпуски:
Загрузка...

Смотреть ДжеДАИ. Воины дорог 50 выпуск 13.03.2019 канал 2+2 сегодняшний выпуск онлайн


ДжеДАИ. Воины дорог 50 серия последний выпуск 13 марта. Польський муніципалітет продає дорогий спортивний автомобіль померлого бізнесмена . Належала жовта спортивна машина місцевому бізнесмену. Чоловік помер, маючи борги, а його родина від спадку відмовилась. Відтак, сплачувати борг доведеться муніципалітету – у його власність і перейшло “Порше”. Чиновники від поїздок на розкішній машині відмовились, вирішили продати її. Вантажівка зіткнулась з позашляховиком у Дніпрі: один загиблий. За попередньою інформацією, позашляховик рухався головною дорогою, на перехресті з другорядної у нього влетіла фура. Удар був такої сили, що 50-річний водій джипа загинув на місці. Двоє пасажирів джипа, чоловік та жінка, вижили. Сам кермувальник фури не отримав ані подряпини, нині дає свідчення в поліції.

Всего комментариев: 0
avatar