⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

ДжеДАИ. Воины дорог все выпуски:

Загрузка...
ДжеДАИ. Воины дорог 62 серия последний выпуск 29 марта. Гнізда голубів і самих птахів огородили ґратами на Запоріжжі. На Запоріжжі жителі багатоповерхівки втомилися, що голуби їм паскудять на вікна. Тому найняли верхолазів, аби вони стіну, де птахи облаштували собі гнізда, обнесли сіткою. Працівники мали вигнати звідти птахів, але вони цього не зробили. Півкілометра браконьєрських сіток виловив риболовецький патруль на Сумщині. І це лише під час перевірки 5 кілометрів водойм. Нині риболовецьких снастей у воді більше, аніж риби, кажуть правоохоронці. Браконьєри не зважають на заборону використання сіток. Русла водойм заповнені ними уздовж і впоперек. Кількох порушників уже спіймали.

Всего комментариев: 0
avatar