⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

ДжеДАИ. Воины дорог все выпуски:

Загрузка...
ДжеДАИ. Воины дорог 64 серия последний выпуск 2 апреля. На трасі “Одеса-Рені” зіткнулися два вантажних мікроавтобуси та маршрутка, є загиблі. Один з вантажних бусів їхав у попутному напрямку із пасажирським. Назустріч їм рухався ще один вантажний мікроавтобус. З невідомих причин в останню мить він виїхав зі своєї смуги та врізався у зустрічні авто. Від удару інший мікроавтобус перекинувся, водій загинув на місці. Зцілився за секунду: перехожі викрили жебрака, який начебто втратив ногу. Людину з псевдоінвалідністю викрили жителі міста Білозерка на Херсонщині. Молодик, який начебто втратив ногу, сидів під супермаркетом у інвалідному візку і просив гроші нібито на протез. Коли люди підійшли ближче, побачили: ногу він просто піджимає. Брехуна змусили встати з візка, дивовижне зцілення знімали на відео.

Всего комментариев: 0
avatar