⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

ДжеДАИ. Воины дорог все выпуски:

Загрузка...
ДжеДАИ. Воины дорог 65 серия последний выпуск 3 апреля. Через аварію в Одесі зупинився рух цілою вулицею. Там зіткнулися вантажівка та позашляховик – у годину пік вони перегородили усі смуги руху, на дорозі утворився затор. Як з’ясувалось, водій “Камаза” під час руху вирішив різко повернути у провулок, водій зустрічного позашляховика не був готовий до такого маневру, і на швидкості врізався у вантажівку. Минулося без потерпілих, але розблокувати дорогу та відновити рух вдалось лише за годину. У Львові ущент згорів туристичний автобус. Зайнявся він на автостоянці у спальному районі міста. До рятувальників посеред ночі зателефонував охоронець. Коли приїхали вогнеборці, автобус був вже повністю охоплений вогнем. Рятувальники швидко загасили полум’я, ніхто не постраждав.

Всего комментариев: 0
avatar