⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

ДжеДАИ. Воины дорог все выпуски:

Загрузка...
ДжеДАИ. Воины дорог 65 серия последний выпуск 4 апреля. На Житомирщині палили суху траву, але згоріли два будинки. У селі Березовий Груд вогонь з поля, де селяни палили траву, пішов на сусідній ліс, а згодом перекинувся на дерев’яну хату. Вона швидко зайнялася. А в селі Городчин теж через підпалений сухостій згоріли півхати й усі господарські споруди на подвір’ї. Цього разу ніхто не постраждав. Крадії напали на ведучих та гостей радіо під час шоу у Бразилії. Люди у прямому ефірі жваво обговорювали одну з тем, коли до студії забігли невідомі зі зброєю. Усе зафільмували камери спостереження. Чоловіки у капюшонах, погрожуючи пістолетами, позабирали техніку та прикраси і побігли геть. Здивовані гості заклякли від переляку, тоді як ведучі повідомили у мікрофон слухачам, що їх щойно пограбували. Тепер злочинців шукає поліція.

Всего комментариев: 0
avatar