⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

ДжеДАИ. Воины дорог все выпуски:

Загрузка...
ДжеДАИ. Воины дорог 69 серия последний выпуск 10 апреля. У Дніпрі вантажівка потрощила одразу 12 автівок. ДТП сталась на ділянці, де дорога йде під значним ухилом. “Краз” мчав на великій швидкості і буквально змітав авто. Водій вантажівки пояснив поліції, що у нього відмовили гальма. Дивом ніхто не загинув. Постраждала жінка з легковика. У Сумах чоловіка врятували з-під мотоблоку. Під час оранки городу у Сумах ногу чоловіка затисло між лопатями мотоблоку. Понівечена кінцівка стікала кров’ю, але самотужки визволитися чоловік не зміг. Тоді сусіди викликали рятувальників. Щоб іще більше не травмувати чоловіка, надзвичайникам довелося розібрати мотоблок по запчастинам і лише тоді вивільнити ногу.

Всего комментариев: 0
avatar