⌚16.02.19 в 15:52   🌐В мире
Шоумен имеет шансы стать кандидатом от всех регионов.

    ⌚15.02.19 в 10:56   🌐Общество
Очки дополненной реальности с функцией распознавания лиц появятся в арсенале московских полицейских. Они позволят оперативно вычислять тех, кто находится в розыске.

    ⌚14.02.19 в 12:16   🌐Здоровье
Научный руководитель Федерального исследовательского центра питания, биотехнологии и безопасности пищи, главный внештатный диетолог Минздрава РФ Виктор Тутельян в эксклюзивном интервью в рамках форума «Сочи 2019» рассказал о том...


загрузка...
Эхо Украины с Матвеем Ганапольским все выпуски:
Загрузка...

Эхо Украины с Матвеем Ганапольским. Выпуск 01.02.2019 Прямой канал смотреть онлайн видео


Эхо Украины с Матвеем Ганапольским последний выпуск 1 февраля. Італійська поліція знайшла сховку золота та грошей на мільйон триста тисяч євро. Відшукати цінності допоміг поліцейський собака. Скарб зберігався у камері схову, що належить 46-річному бізнесмену. Обшукували її в рамках антинаркотичного рейду. Утім, коли камеру розкрили, у ній знайшли пачки готівки і 20 кілограмів золотих злитків. У поліції припускають, що це цінності, отримані в результаті крадіжок та пограбувань. Канада вирішила вдвічі скороти штат своєї дипмісії у Гавані через “гаванський синдром”. Канада прийняла рішення після того, як внаслідок шкідливого впливу, за який влада країни не бере на себе відповідальності, занедужала вже 14 людина. Серед потерпілих співробітники посольства та члени їхніх сімей. Симптоми в усіх однакові: головний біль, нудота і запаморочення.

Всего комментариев: 0
avatar