⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Эхо Украины с Матвеем Ганапольским все выпуски:

Загрузка...
Эхо Украины с Матвеем Ганапольским последний выпуск 2 апреля. Підрахунок голосів у ЦВК добігає кінця. Трохи більше двох відсотків бюлетенів відділяють Україну від результатів першого туру виборів. У Центрвиборчкомі майже дорахували результати. І як видно, Юлія Тимошенко найпевніше вибори програла. Натепер близько 13,5% голосів принесли їй лише третє місце. У Володимира Зеленського – понад 30%, у Петра Порошенка – майже 16%. Користувачі соцмереж розділилися на “правильних” і “неправильних” українців. Інформаційне цунамі в соцмережах. Незадоволені результатами першого туру почали масово висловлюватися на адресу виборців, які, на їхню думку, проголосували не за того кандидата.

Всего комментариев: 0
avatar