⌚16.02.19 в 15:52   🌐В мире
Шоумен имеет шансы стать кандидатом от всех регионов.

    ⌚15.02.19 в 10:56   🌐Общество
Очки дополненной реальности с функцией распознавания лиц появятся в арсенале московских полицейских. Они позволят оперативно вычислять тех, кто находится в розыске.

    ⌚14.02.19 в 12:16   🌐Здоровье
Научный руководитель Федерального исследовательского центра питания, биотехнологии и безопасности пищи, главный внештатный диетолог Минздрава РФ Виктор Тутельян в эксклюзивном интервью в рамках форума «Сочи 2019» рассказал о том...


загрузка...
Эхо Украины с Матвеем Ганапольским все выпуски:
Загрузка...

Эхо Украины с Матвеем Ганапольским. Выпуск 08.02.2019 Прямой канал смотреть онлайн видео


Эхо Украины с Матвеем Ганапольским последний выпуск 8 февраля. Дипломатичний скандал: Франція відкликає свого посла з Італії вперше після війни. Скандал спалахнув після того, як заступник італійського прем’єра зустрівся з французькими протестувальниками, представниками руху “жовтих жилетів”, які вже кілька місяців вимагають соціальних змін і виступають проти президента Макрона. Київ приєднався до акції “Велосипедом на роботу”, яку проводять у всьому світі. Метою є показати, що клімат не перешкода для екологічно чистого транспорту – велосипеда. У столиці зараз -4 градуси. В американських аеропортах щодня вилучають по 11 заряджених пістолетів. Це статистика за останній рік. Хоча закон в Сполучених Штатах і дозволяє мати вогнепальну зброю, але сідати з нею в літак суворо заборонено. Однак жодні попередження не діють.

Всего комментариев: 0
avatar