⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Эхо Украины с Матвеем Ганапольским все выпуски:

Загрузка...
Эхо Украины с Матвеем Ганапольским последний выпуск 10 апреля. Кличко покликав Порошенка та Зеленського на повторні аналізи. Фахівці VADA прибули в Україну, аби перевірити кандидатів на президентський пост на вміст в організмі наркотиків. Про це повідомив екс-чемпіон світу з боксу Володимир Кличко. Саме він і виступив ініціатором залучення до українських передвиборчих баталій відомої у світі спорту організації. Сьогодні Порошенко планує прибути на НСК “Олімпійський”, аби здати повторні проби. Зеленський відмовився здавати аналізи повторно. Близько тисячі правоохоронців вийшли на посилене чергування в Одесі. Сьогодні там відзначають 74-ту річницю звільнення міста від окупації під час Другої світової війни. Чи не щороку під час масових заходів стаються провокації. Аби запобігти цьому, у місті посилили заходи безпеки.

Всего комментариев: 0
avatar