⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».

    ⌚16.02.19 в 15:52   🌐В мире
Шоумен имеет шансы стать кандидатом от всех регионов.


загрузка...
Эхо Украины с Матвеем Ганапольским все выпуски:
Загрузка...

Эхо Украины с Матвеем Ганапольским. Выпуск 13.02.2019 Прямой канал смотреть онлайн видео


Эхо Украины с Матвеем Ганапольским последний выпуск 13 февраля. В ЄС узгодили поправки до газової директиви щодо “Північного потоку-2”. Рішення по “Північному потоку-2” прийматиме Німеччина, як країна, де газопровід вперше зустрічається з європейською мережею. Берлін як і раніше зможе робити винятки з правил ЄС для “Північного потоку-2”, однак після перевірки і схвалення їх Єврокомісією. Уляна Супрун вимагає від суду терміново розблокувати роботу МОЗ . Уляна Супрун під стінами окружного адмінсуду Києва сьогодні вимагала терміново оголосити рішення щодо її тимчасового відсторонення з посади в.о. міністра охорони здоров’я. Засідання, яке розглядало її клопотання, відбулося ще в понеділок. Суддя поки що у нарадчій кімнаті.

Всего комментариев: 0
avatar