⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».

    ⌚16.02.19 в 15:52   🌐В мире
Шоумен имеет шансы стать кандидатом от всех регионов.


загрузка...
Эхо Украины с Матвеем Ганапольским все выпуски:
Загрузка...

Эхо Украины с Матвеем Ганапольским. Выпуск 30.01.2019 Прямой канал смотреть онлайн видео


Эхо Украины с Матвеем Ганапольским последний выпуск 30 января. Середня зарплата українців торік зросла на 20 відсотків. Це останні дані Держстату. Найшвидше її рівень піднімався в Київській, Полтавський та Запорізькій областях. Щодо сфер зайнятості ‑ найбільше зростання зарплат відчули будівельники та промисловці. Українські винахідники створили пристрій, який регулює емоції людини. Його удосконалювали три роки і нарешті готують до сертифікації. Вітчизняною розробкою вже зацікавилися інвестори з Литви та Ізраїлю. В ізраїльському Рамат-Ґані чоловік вкрав валізу з діамантами на очах у десятка людей. У приміщенні перебували десятки людей, однак на крадія ніхто не звернув уваги. На відео видно, як чоловік дістає валізу з дорогоцінностями з-під стільця і тікає. Там були діаманти на суму кількадесят тисяч доларів. Крадій на біржі не працював. Як його пропустила охорона на вході – нині з’ясовують.

Всего комментариев: 0
avatar