⌚16.02.19 в 15:52   🌐В мире
Шоумен имеет шансы стать кандидатом от всех регионов.

    ⌚15.02.19 в 10:56   🌐Общество
Очки дополненной реальности с функцией распознавания лиц появятся в арсенале московских полицейских. Они позволят оперативно вычислять тех, кто находится в розыске.

    ⌚14.02.19 в 12:16   🌐Здоровье
Научный руководитель Федерального исследовательского центра питания, биотехнологии и безопасности пищи, главный внештатный диетолог Минздрава РФ Виктор Тутельян в эксклюзивном интервью в рамках форума «Сочи 2019» рассказал о том...


загрузка...
Говорит Украина все выпуски:
Загрузка...

Говорит Украина. Я втекла від постільних експериментів чоловіка 27.11.2018 смотреть онлайн видео


Говорит Украина. Я втекла від постільних експериментів чоловіка последний выпуск 27 ноября. Тетяна в одну мить втратила домівку, чоловіка та двох дітей! В той фатальний день чоловік жорстоко побив Тетяну. Родичка впевнена, діти відмовились від рідної мами за кросівки та нові штани. Чому насправді жінка залишилась без сім’ї? Які вподобання чоловіка стали на заваді їхнього кохання? І до чого тут шланг і лопата? Команда туру «Ті, що вражають» завітала до Харкова із надихаючими виступами, аби на власному прикладі довести, що об’єднанні зусилля активних громадян здатні змінити українські міста, перетворити їх на сучасні та доступні. Ведущий ток-шоу Алексей Суханов.

Всего комментариев: 0
avatar