⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».

    ⌚16.02.19 в 15:52   🌐В мире
Шоумен имеет шансы стать кандидатом от всех регионов.


загрузка...
Говорит Украина все выпуски:
Загрузка...

Говорит Украина. Кохала чи у домовину вклала. Выпуск 07.02.2019 смотреть онлайн видео


Говорит Украина. Кохала чи у домовину вклала последний выпуск 7 февраля. Ольга виростила двох синів, одружила їх і вже сподівалась на спокійну старість. Та один дзвінок перевернув її життя назавжди. Ольга підозрює, що її сина вбила невістка. Та, кого Ольга називає відьмою, з’явиться у нашій студії. Хто насправді відправив Миколу на той світ? Яке ім’я кривдника перед смертю він встиг назвати? Детектор покаже правду! Чоловік був змушений бігти за поїздом, який поїхав з його малечею. Камери спостереження зафіксували, як чоловік зайшов з дитиною до вагону, розклав речі, залишив маля, а сам вийшов покурити. Та, вочевидь, не розрахував, скільки часу піде на цигарку. За кілька хвилин поїзд почав рухатися. Ведущий ток-шоу Алексей Суханов.

Всего комментариев: 0
avatar