⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».

    ⌚16.02.19 в 15:52   🌐В мире
Шоумен имеет шансы стать кандидатом от всех регионов.


загрузка...
Говорит Украина все выпуски:
Загрузка...

Говорит Украина. Мертва попелюшка у валізі. Хто зіпсував казку 30.01.2019 смотреть онлайн видео


Говорит Украина. Мертва попелюшка у валізі. Хто зіпсував казку последний выпуск 30 января. Жахливі подробиці гучного вбивства у Дніпрі! Вперше на українському телебаченні мати вбитої дівчини розповість про її минуле. Дівчина з валізи. Так в ЗМІ назвали студентку Дашу, тіло якої випадково знайшли в смітнику біля багатоповерхівки. Сьогодні ми розкриємо всі таємниці життя дівчини з валізи! Чому вона там опинилась? Хто у цьому винеН? Яку ще дівчину потрібно негайно рятувати? І до чого тут коти? У Кропивницькому 14‑річний юнак виліз на дах потягу, аби зробити фото і дістав удар струмом. Підліток у реанімації: медики продовжують боротьбу за його життя. Ведущий ток-шоу Алексей Суханов.

Всего комментариев: 0
avatar