⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».

    ⌚16.02.19 в 15:52   🌐В мире
Шоумен имеет шансы стать кандидатом от всех регионов.


загрузка...
Говорит Украина все выпуски:
Загрузка...

Говорит Украина. Син – самозванець чи вигнанець. Выпуск 08.02.2019 смотреть онлайн видео


Говорит Украина. Син – самозванець чи вигнанець последний выпуск 8 февраля. Дмитро телефонує батькові, але той називає його чужим і кладе слухавку. Старшому синові не раді в батьковому домі і просять аналіз ДНК. В цій програмі хлопець зустрінеться з чоловіком, якого вважає батьком. Що вони скажуть один одному? І хто з них засумнівається, чи здавати ДНК? Збирав на скутер, але віддав усі заощадження хворій дівчинці. Восьмикласник із Вінниччини зібрав майже 3 тисячі гривень і вирішив всі їх передати Олі Войтенко із села Немія. У дівчинки минулого року діагностували пухлину головного мозку. В американському штаті Міссурі шкільний автобус перевернувся на слизькій дорозі. Момент аварії зафіксували камери спостереження. Всередині було троє школярів, одни з яких в інвалідному візку, його наставник та водій. Всі вони спромоглися самостійно вибратися з понівеченого транспорту. Ведущий ток-шоу Алексей Суханов.

Всего комментариев: 0
avatar