⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».

    ⌚16.02.19 в 15:52   🌐В мире
Шоумен имеет шансы стать кандидатом от всех регионов.


загрузка...
Говорит Украина все выпуски:
Загрузка...

Говорит Украина. Замерзла на вулиці, бо вигнали з маршрутки 04.02.2019 смотреть онлайн видео


Говорит Украина. Замерзла на вулиці, бо вигнали з маршрутки последний выпуск 4 февраля. Ця трагедія шокувала країну. Дівчина замерзла на смерть серед лісу. Про яке минуле водія не знав ніхто? Що насправді сталося тієї фатальної ночі у салоні автобуса та що про цю трагедію скаже сам водій, дивлячись в очі родичам дівчини? У погоні за швидкими кредитами українці переплачують в тисячі разів більше. За останній рік кількість компаній, що надає послуги мікрокредитування, зросла на третину. В Україні працює 3625 філій фінансових компаній. Особливість швидких кредитів – легкість видачі, мінімум документів та невеликі відсотки в день. Це і є основна небезпека для споживача. Навіть один день прострочки виплати кредиту може збільшити його вартість в рази. Як правило, до відсотків нараховуються штрафні санкції і пеня. Ведущий ток-шоу Алексей Суханов.

Всего комментариев: 0
avatar