⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Итоги с Евгением Киселевым все выпуски:

Загрузка...
Итоги с Евгением Киселевым последний выпуск 2 апреля. Британський парламент вчергове не домовився про умови виходу країни з ЄС. За 11 днів до Brexit британський парламент відхилив усі чотири запропоновані варіанти розвитку подій. Зокрема, законодавці проголосували проти проведення нового референдуму. Не погодили й варіант постійного митного союзу з ЄС. Домовленість, якої Тереза Мей досягла з Брюсселем, відхиляли вже тричі. Нині у Терези Мей є два варіанти – домовитися з Брюсселем про чергове відтермінування або ж покинути об’єднання без будь-яких домовленостей. Після погрози Трампа закрити кордон з Мексикою біля КПП утворилися черги. Люди побоюються опинитися відірваними від родичів, навчання чи роботи. Щодня південний кордон проходять близько ста тисяч осіб.

Всего комментариев: 0
avatar