⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Итоги с Евгением Киселевым все выпуски:

Загрузка...
Итоги с Евгением Киселевым последний выпуск 4 апреля. НАТО відзначає 70-річчя з дати заснування. Підвищення витрат на оборону та протидія Росії. Такі заклики лунають у Вашингтоні з нагоди 70 річниці створення НАТО. На конференцію на честь визначної дати приїхав генсекретар блоку Єнс Столтенберг та інші представники членів альянсу. У Вашингтоні він встиг виступити перед американським конгресом. ЦВК відреагувала на пропозицію провести дебати на “Олімпійському”. Дискусія між двома кандидатами на НСК “Олімпійський” може відбутися, але як передвиборча агітація. І платити за її організацію мають з виборчих фондів. Про це заявив заступник голови Центральної виборчої комісії Євгеній Радченко. І нагадав, що з дебатами будь-якої форми доведеться зачекати до моменту офіційного оголошення другого туру виборів.

Всего комментариев: 0
avatar