⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Итоги с Евгением Киселевым все выпуски:

Загрузка...
Итоги с Евгением Киселевым последний выпуск 9 апреля. В Ізраїлі тривають дострокові парламентські вибори. Їх оголосили на тлі кризи. Законотворці не дійшли згоди у питанні обв’язкового призову ортодоксальних євреїв до армії. Загалом же обиратимуть 120 депутатів із 47 різних партій. Найбільше місць соцопитування пророкують керівній партії “Лікуд” нинішнього прем’єра Беньяміна Нетаньягу. Дострокові президентські вибори у Казахстані пройдуть 9 червня. Виконуючий обов’язки президента країни Касим-Жомарт Токаєв вперше на цій посаді звернувся до казахів й назвав точну дату їхнього проведення – 9 червня. Хоча за законом він міг би залишатися на посаді аж до квітня наступного року. Зміна влади у Казахстані почалася після неочікуваної відставки Нурсултана Назарбаєва, який незмінно правив країною майже 30 років.

Всего комментариев: 0
avatar