⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Итоги с Евгением Киселевым все выпуски:

Загрузка...
Итоги с Евгением Киселевым последний выпуск 10 апреля. Вихід Великої Британії з ЄС називають подією масштабу падіння Берлінської стіни. В Брюссель на екстрений cаміт починають злітатися лідери країн ЄC. Питання одне – що робити із Великою Британією. Уже післязавтра Лондон має вийти з Євросоюзу, а договір про Brexit так і не затверджений. На дострокових виборах в Ізраїлі лідирують одночасно дві партії . Нині опрацювали 90% бюлетенів і, як показують екзит-поли, керівна політсила прем’єра Беньяміна Нетаньгу та його противники на чолі з генералом у відставці Бені Ганцом набирають майже порівну. За попередніми даними, суперники можуть отримати по 30 крісел зі 120 можливих. Але для більшості цього не достатньо, доведеться формувати коаліцію з меншими партіями.

Всего комментариев: 0
avatar