⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
Итоги с Евгением Киселевым все выпуски:
Загрузка...

Смотреть Итоги с Евгением Киселевым. Выпуск 11.03.2019 Прямой канал сегодняшний выпуск онлайн


Итоги с Евгением Киселевым последний выпуск 11 марта. Україна створюватиме високоточну ракетну зброю підвищеного радіусу дії. Нове озброєння зміцнить армію та збільшить гарантії безпеки українців. Про це на раді регіонального розвитку у Житомирі повідомив Президент. Україна має значний досвід в ракетобудуванні, наголосив Петро Порошенко. Законопроект про державну мову став головним цього тижня у Парламенті. Депутати мають розглянути понад дві з половиною тисячі поправок. Документ передбачає, що українська ‑ єдина державна. Нею мають вільно володіти посадовці усіх ланок, а також працівники сфери обслуговування. На кордоні між Індією та Пакистаном знову стріляють. Спочатку вогонь відкрили з пакистанської сторони. Серед іншого ‑ використовували міномети. Поранено четверо людей, серед них ‑ одна жінка.

Всего комментариев: 0
avatar