⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
Итоги с Евгением Киселевым все выпуски:
Загрузка...

Смотреть Итоги с Евгением Киселевым. Выпуск 14.03.2019 Прямой канал сегодняшний выпуск онлайн


Итоги с Евгением Киселевым последний выпуск 14 марта. В Україні відзначають День добровольця. Саме 14 березня п’ять років тому перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на тренувальний полігон Нові Петрівці під Києвом, щоб вирушити на Схід країни у складі першого добровольчого батальйону. На полігоні військові медики продемонстрували навички, які здобули на фронті. Кажуть, налагодити схему евакуації було непросто, втім зараз мають і професіоналів у команді, і техніку значно кращу. Парламент Британії проголосував проти реалізації Brexit без угоди. Велика Британія виходитиме з Європейського Союзу лише з угодою, яка регулюватиме торгівлю, перетин кордону та працевлаштування. Таке вирішили на засіданні парламенту. Британські депутати голосуватимуть за перенесення дати виходу країни зі складу ЄС.

Всего комментариев: 0
avatar