⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
Итоги с Евгением Киселевым все выпуски:
Загрузка...

Смотреть Итоги с Евгением Киселевым. Выпуск 28.02.2019 Прямой канал сегодняшний выпуск онлайн


Итоги с Евгением Киселевым последний выпуск 28 февраля. Литовські журналісти викрили “відмивання” грошей Януковича. Гроші Януковича “відмивали” через шведський банк у Литві – ЗМІ. До таких висновків прийшли тамтешні журналісти після проведення масштабного розслідування. Загалом поки йдеться про оборудки вартістю у майже 4 мільйони євро. Але розслідувачі вважають, що це лише верхівка айсбергу фінансових махінацій Януковича. Ситник відреагував на рішення КС щодо статті про незаконне збагачення. Артем Ситник назвав рішення КС легалізацією статків корупціонерів. Так він відреагував на офіційне оприлюднення рішення визнати статтю про незаконне збагачення такою, що не відповідає положенням конституції, зокрема, презумпції невинуватості. Згідно, скасованого документу, чиновник мав доводити легальність походження своїх статків. Особливо, якщо вони дуже перевищують доходи, зазначені в електронних деклараціях.

Всего комментариев: 0
avatar