⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Як довго я на тебе чекала все выпуски:

Загрузка...
Новый сериал-фильм Як довго я на тебе чекала 12 серия 9 апреля. Рома зрозумів, що більше не може робити вигляд, нібито Жанна для нього чужа. Ще б пак! Після того, як він ризикнув заради неї життям, не може бути ніяких сумнівів у тому, що почуття Роми досі не згасли. Однак Жанна чомусь не поспішає кидатися на шию колишньому коханому з вигуком «як довго я на тебе чекала», як це було колись. Рома несподівано познайомився зі своїми дітьми. Варя привела близнюків до Жанни на роботу. Несподівано виявилося, що світ і справді тісний – діти недавно познайомилися з донькою Роми, Анею. Більш того – Анечка захотіла запросити своїх нових друзів на вечірку! Таких збігів просто не буває.

Всего комментариев: 0
avatar