⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Холостяк все выпуски:

Загрузка...
Холостяк 9 сезон 3 серия Пост-шоу Как выйти замуж последний выпуск 29 марта. Пундиковий скандал у Нью-Йорку. Американців сколихнула витівка працівника однієї з пекарень. Чоловік нарізав традиційну булку бейґль як хліб, тобто не вздовж, а впоперек. Світлина з цим нахабством опинилась у мережі. У коментарях під дописом вибухнула жвава дискусія: як нарізати пундик – на традиційний манер чи по-новому. Підготовка до Великодня: у Німеччині заходилися створювати крашанки. Птахофабрики на заході країни вже завантажили роботою місцевих підприємців – машини для фарбування працюють цілодобово. За день такий апарат здатен зробити кольоровими 70 тисяч яєць. Хоча чимало німців воліють самі розфарбовувати крашанки, значна частина населення купує вже готові у магазинах: лише торік крамниці у Німеччині продали півмільярда розфарбованих яєць.

Всего комментариев: 0
avatar