⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Холостяк все выпуски:

Загрузка...
Холостяк 9 сезон 5 серия Свидания и Церемония роз. Украина последний выпуск 5 апреля. Дівчат чекає незвичайна подорож у минуле, а точніше в стіни університету. Саме на цьому життєвому етапі відбувається формування цінностей і орієнтирів, це час кардинальних змін, першої серйозної роботи та першого дорослого кохання. Саме у вищій школі відбуваються трагедії, які змінюють нас на ціле життя. Але не тільки холостяку доведеться відкрити свої секрети, але й щасливим учасницям побачення. Спеціально для цієї зустрічі Нікіта змонтував фільм з дитячих фотографій і відео холостячок. Якими вони були в далекому минулому? І хто з них змінився настільки, що шокував всіх і не залишив шансу Добриніну впізнати її на фото?

Всего комментариев: 0
avatar