⌚16.02.19 в 15:52   🌐В мире
Шоумен имеет шансы стать кандидатом от всех регионов.

    ⌚15.02.19 в 10:56   🌐Общество
Очки дополненной реальности с функцией распознавания лиц появятся в арсенале московских полицейских. Они позволят оперативно вычислять тех, кто находится в розыске.

    ⌚14.02.19 в 12:16   🌐Здоровье
Научный руководитель Федерального исследовательского центра питания, биотехнологии и безопасности пищи, главный внештатный диетолог Минздрава РФ Виктор Тутельян в эксклюзивном интервью в рамках форума «Сочи 2019» рассказал о том...


загрузка...
Контролер все выпуски:
Загрузка...

Контролер 41 выпуск Дах і жах 06.12.2018 Украина смотреть онлайн видео


Контролер 41 серия Дах і жах последний выпуск 6 декабря. Українці масово вмикають обігрівачі що призводить до трагедій. Сотні пожеж і вже десятки загиблих від початку холодів. Якщо нехтувати правилами безпеки, газові колонки, твердопаливні котли і звичайні печі вбивають. Нагадуючи це українцям від хати до хати ходять рятувальники. Кількасот людей не можуть в’їхати в нову багатоповерхівку у Черкасах. Забудовник киває на газівників, мовляв ті відмовляються проводити у будівлю газ. Право на гру у сніжки виборов 9‑річний американський хлопчик. У місті Северанс майже сто років діяла заборона на снігові бої. Правда лише на папері. Сніжки увійшли до переліку речей, якими заборонено було кидати в людей, прирівнювалися до каміння. І хоча про цей закон давно уже всі забули, школяр вирішив все‑таки домогтися скасування дивного правила.

Всего комментариев: 0
avatar