⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».

    ⌚16.02.19 в 15:52   🌐В мире
Шоумен имеет шансы стать кандидатом от всех регионов.


загрузка...
Контролер все выпуски:
Загрузка...

Контролер 46 випуск Мій дім – чужа фортеця 31.01.2019 Украина смотреть онлайн видео


Контролер 46 серия Мій дім – чужа фортеця последний выпуск 31 января. Через квартирні махінації зловмисників, родина з Києва залишилась на вулиці. Хто тепер поверне оселю законним власникам? На Донеччині через контрольно-пропускні пункти контрабандисти намагаються провозити харчі та цигарки. Від цигарок до зброї: контрабандисти намгаються провезти з боку бойовиків через конпрольно-пропускний пункт Гнутове. Від нас, натомість, везуть харчі: від риби до картоплі. На підконтрольній Україні території дешевше, кажуть жителі окупованих земель. Через дірявий дах у столичної родини течуть стелі та стіни. Комунальна драма тривалістю в півтора десятиліття. У столиці родина потерпає від потепління. Дах їхньої багатоповерхірки геть не захищає від талого снігу, а дощ люди мусять ловити у миски і каструлі.

Всего комментариев: 0
avatar