⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
Кріпосна все выпуски:
Загрузка...

Смотреть Кріпосна 14 серія 06.03.2019 СТБ сегодняшний выпуск онлайн


Новый сериал-фильм Крепостная 14 серия 6 марта. Катя три дні не спить і не їсть – жити не хоче без свого коханого! Не допомагають ні вмовляння, ні погрози. Вона навіть не здогадується, на що готовий Олексій заради того, щоб вони знову змогли бути разом. Катя замкнулася в собі. Вона тепер не може навіть в очі Ганні Львівні подивитися! Мало того, що хрещена відмовила від дому нареченому Кітті, так ще й виявилося, що це через неї дівчина залишилася сиротою! Вражаюче зцілення: другій людині в світі вдалося вилікуватися від ВІЛ. У Лондоні в інфікованого вірусом імунодефіциту виявили ще й онкохворобу. І вирішили пересадити йому стовбурові клітини кісткового мозку від людини, що має природний імунітет до ВІЛ. Після операції інфекції в крові пацієнта не знайшли.

Всего комментариев: 0
avatar