⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
Кріпосна все выпуски:
Загрузка...

Смотреть Кріпосна 18 серія 11.03.2019 СТБ сегодняшний выпуск онлайн


Новый сериал-фильм Крепостная 18 серия 11 марта. Григорій Петрович нагнав втікачів Катю і Олексія, які вже встигли повінчатися. На жаль, щастя молодих було недовгим. Пара закоханих серіалу не встигла ще відчути своє щастя сповна, коли їх наздогнала зла доля в особі Григорія Червинського. Він прилюдно розкрив обман молодих – адже Катя виходила заміж з підробленими документами вільної жінки! Селян-кріпаків не щадять, так що тепер ніжній Кітті загрожує прилюдна порка. Олексій Федорович теж попався на гарячому, адже він тепер – злодій, який зазіхнув на власність Червінський. В Одесі згорів гральний клуб, розташований в житловому будинку. Від вогню та диму постраждали помешкання сусідньої п’ятиповерхівки. Місцевих жителів рятувальники, поки гасили пожежу, евакуювали. Пожежа спалахнула в кіоску, упритул прибудованому до “хрущовки”. Потім вогонь перекинувся на гральний клуб.

Всего комментариев: 0
avatar