⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
Кріпосна все выпуски:
Загрузка...

Смотреть Кріпосна 19 серія 12.03.2019 СТБ сегодняшний выпуск онлайн


Новый сериал-фильм Крепостная 19 серия 12 марта. Петро Іванович погодився пробачити Косача, якщо той публічно визнає себе винним у крадіжці. Але чи піде Олексій Федорович на такий крок, якщо він не відчуває за собою провини – тільки безмежну любов до Каті? Кітті, як і раніше, нудиться в погребі, а Олексій Федорович – у тюремній камері. Кожен із них отримав пропозицію, від якої не можна відмовитися. У Голландії перебуває 565 музейних експонатів з Криму на 10 мільйонів євро. На території Королівства Нідерланди зберігається 565 музейних предметів колекції “Крим. Золотий острів у Чорному морі” з Музейного фонду України. Здебільшого це археологічні знахідки. Коли старожитності повернуть до України, їх зберігатимуть у Національному історичному музеї.

Всего комментариев: 0
avatar