⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
Кріпосна все выпуски:
Загрузка...

Смотреть Кріпосна 24 серія 14.03.2019 СТБ сегодняшний выпуск онлайн


Новый сериал-фильм Крепостная 24 серия 14 марта. Катю виставили на продаж. Після смерті Анни Львівни Петро Іванович вирішив позбутися від улюблениці дружини. Хто отримає кріпосну? Петро Іванович вирішив продати Катю, через яку сталося стільки шуму. Григорію Петровичу страшно не сподобався такий стан справ, однак йому не вдалося відговорити батька. Петро Червинський не піддався на доводи сина, який просив не продавати вихованку матері. Батько був як ніколи суворий: він запропонував Григорію Петровичу… взяти участь у торгах. За добу вигоріло два гектари очерету у Дніпровських плавнях. З початком весни дрібні пожежі у регіоні почастішали та вже б’ють минулорічні рекорди. За останній місяць плавні і поля горіли у сотню разів більше, ніж за цей же період минулого року.

Всего комментариев: 0
avatar