⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».

    ⌚16.02.19 в 15:52   🌐В мире
Шоумен имеет шансы стать кандидатом от всех регионов.


загрузка...
Маршрути долі все выпуски:
Загрузка...

Маршрути долі 10 серия 30.01.2019 1+1 смотреть онлайн видео


Новый сериал-фильм Маршруты судьбы 10 серия 30 января. Сергій відвозить хлопчиків до Іванівки і приходить в жах від побаченого. Дітям немає де спати, а батько – хворий і прикутий до ліжка. Сергій вирішує забрати Єгора і Даню до себе. Тим часом, Ірині доводиться звільнитися з роботи. Сергій починає згадувати день аварії та здогадуватися, що його сім’я жива. Кабмін розширить перелік документів, які можна буде оформити онлайн. Зокрема, не виходячи з дому, можна буде оформити документи соціальної допомоги для сімей з новонародженими дітьми. Загалом, протягом цього року з’явиться п’ятдесят нових електронних послуг. Нині їх уже 118-ть. Про це повідомив прем’єр сьогодні на засіданні уряду . За словами Гройсмана, це дозволить побороти корупцію під час оформлення документів.

Всего комментариев: 0
avatar