⌚19.02.19 в 10:09   🌐В мире
Борьба с нелегальными мигрантами вызвала раскол в обществе. Миграционный кризис, разразившийся в ФРГ несколько лет назад, набирает новые обороты.

    ⌚18.02.19 в 10:49   🌐Спорт
Бывший главный тренер мадридского «Реала» Зинедин Зидан поставил перед руководством «Челси» два условия. В случае если они будут удовлетворены, 46-летний француз готов возглавить «синих».

    ⌚16.02.19 в 15:52   🌐В мире
Шоумен имеет шансы стать кандидатом от всех регионов.


загрузка...
Маршрути долі все выпуски:
Загрузка...

Маршрути долі 9 серия 30.01.2019 1+1 смотреть онлайн видео


Новый сериал-фильм Маршруты судьбы 9 серия 30 января. В Ірини Олегівни вкрали гаманець, але хлопчики-крадії потрапляють до рук Сергія. Мати дітей загинула під час обстрілу, а батько у важкому стані в лікарні. Війна не щадить нікого, особливо бідних дітей. Інший же хлопчик, у якого складне захворювання, потрапляє до автобуса Сергія. Якби не він та Богдан, хлопчик міг би загинути. У лютому Україну скують морози. Не мінус сорок, як в Америці, але до мінус двадцяти синоптики обіцяють. При цьому почнеться наступний місяць не люто, а навіть лагідно. Вдень температура коливатиметься близько нуля. Вночі буде до мінус двох. А от ближче до серЕдини місяця лютий виправдає свою назву. Стовпчики термометрів сягнуть мінус 15-20 градусів. Також синоптики прогнозують снігопади та хуртовини.

Всего комментариев: 0
avatar