⌚21.03.19 в 21:47   🌐Технологии
Администрация социальной сети «Facebook» признала, что хранила пароли к учётным записям пользователей в незашифрованном виде. Об этом говорится на официальном сайте компании.

    ⌚21.03.19 в 21:42   🌐Культура
Российская актриса Маргарита Жарова умерла на 94-м году жизни.

    ⌚20.03.19 в 23:18   🌐Общество
Вредные привычки мешают человеку успешно реализовать себя как личность. Большинство таких привычек негативно влияют либо на человека с такой привычкой, либо на окружающих его людей.


загрузка...
МастерШеф все выпуски:
Загрузка...

Смотреть МастерШеф. Професіонали 3 выпуск 16.03.2019 СТБ сегодняшний выпуск онлайн


МастерШеф. Профессионалы 3 серия Украина последний выпуск 16 марта. Сьогодні найкращих кулінарів країни чекає неординарне завдання – приготувати шедевр із відходів. А судді намагатимуться довести учасникам, що шедевр можна зробити з чого завгодно, якщо ти справжній майстер своєї справи! В Америці обговорюють майбутнє і переваги зеленої енергетики. Гроші на вітер та сонце. Зелена енергетика – галузь, що розвивається в Україні і приваблює інвесторів. Декарбонізація – так називають поступову відмову від традиційних джерел енергії на користь альтернативних. Сьогодні її перспективи обговорюють на міжнародній енергетичній конференції в американському Хьюстоні.

Всего комментариев: 0
avatar