⌚05.04.19 в 18:07   🌐Технологии
Первые испытания автономного воздушного такси EHang прошли в Австрии.

    ⌚04.04.19 в 15:10   🌐Культура
Американский актёр Дольф Лундгрен, знаменитый по ролям в боевиках 1990-х годов, примет участие в съёмках российских фильмов о Крыме — «Аджимушкай» и «Маска» из кинотрилогии «Приговорённые к подвигу».

    ⌚04.04.19 в 15:05   🌐Спорт
Боец UFC Александр Волков не выступит 20 апреля на турнире в Санкт-Петербурге. Он отстранён из-за нарушения антидопинговой политики.


загрузка...

Надзвичайні новини все выпуски:

Загрузка...
Надзвичайні новини последний выпуск 4 апреля. У вбивстві літньої жінки, рештки якої знайшли у Миколаєві, підозрюють її сина. Відрубані кінцівки кілька днів тому на сміттєзвалищі знайшли безхатьки, тоді поліція швидко з’ясувала особу потерпілої. У пошуках решти її тіла прочісувати місто почали копи із собаками. Останки знайшли на дні річки Інгул у пластиковій бочці. За підозрою у вбивстві затримали сина старенької. За даними слідства, той у ймовірний день вбивства в інтернеті цікавився, як позбавитися трупу. 15 років в’язниці загрожує подружжю, яке морило сина голодом. Справу депутата райради з Кіровоградщини Олександра Мольченка та його дружини Наталі, які мало не заморили голодом сина, передали до суду. Подружжю загрожує до 15 років позбавлення волі. Батьківських прав їх уже позбавили. Маленького Владика вилучили з родини силоміць минулого року.

Всего комментариев: 0
avatar