⌚16.02.19 в 15:52   🌐В мире
Шоумен имеет шансы стать кандидатом от всех регионов.

    ⌚15.02.19 в 10:56   🌐Общество
Очки дополненной реальности с функцией распознавания лиц появятся в арсенале московских полицейских. Они позволят оперативно вычислять тех, кто находится в розыске.

    ⌚14.02.19 в 12:16   🌐Здоровье
Научный руководитель Федерального исследовательского центра питания, биотехнологии и безопасности пищи, главный внештатный диетолог Минздрава РФ Виктор Тутельян в эксклюзивном интервью в рамках форума «Сочи 2019» рассказал о том...


загрузка...
Надзвичайні новини все выпуски:
Загрузка...

Надзвичайні новини. Выпуск 05.12.2018 ICTV смотреть онлайн видео


Надзвичайні новини последний выпуск 5 декабря. На Одещині художниці-аматори відкрили підземну виставку картин. Картини, які оживають у підземеллі. Ви колись бачили таке диво? На Одещині тендітні та надзвичайні жінки відкрили чаруючу підземну виставку картин, які світяться у суцільній темряві. Як таке можливо, запитаєте? Художниці-аматори самі вигадали СПЕЦтехніку. Самотужки малюють усі експонати та навіть встановили Всеукраїнський рекорд. Аби побачити неймовірні шедеври наша знімальна група спускалась у темне підземелля відомих одеських катакомб. А тендітній поштарці на Черкащині – дещо не пощастило із акторськими талантами! Уявіть, жінка викликала правоохоронців, аби повідомити про зухвалий напад двох бандитів. Чоловіки у масках увірвалися в поштове відділення з пістолетом в руках і змусили касирку віддати їм усі гроші.

Всего комментариев: 0
avatar